تبلیغات
اجاره خودرو و اجاره ماشین عروس - دبیر انجمن واردکنندگان خودرو خواستار بازگشایی و بازگشت واردات خودرو به وضعیت سابق شد

اجاره خودرو و اجاره ماشین عروس

پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶                                        - ۱۵:۲۴

دبیر انجمن واردکنندگان خودرو گفت : ما در جلسه‌ای که با معاون حقوقی وزیر داشتیم خواستار بازگشایی و بازگشت شرایط به وضع سابق شدیم چرا که گری مارکت نیز یکی از ارکان ماست و باید باشد

                                               

اطلاعات اجاره خودرو کیش را از ما بخواهید

اجاره خودرو کیش


به گزارش رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو ، جلسه روز گذشته با ستاد حمل‌و‌نقل و سوخت در خصوص مصوبه هیات دولت (اسقاط خودروهای وارداتی) برگزار شد. هدف از برگزاری این جلسه جلوگیری از افزایش قیمت خودروهای اسقاط در بازار - اجاره خودرو کیش - وارداتی ها اعلام شده است زیرا که همچنان سایت ثبتارش بسته است - اجاره خودرو کیش - و خودروهای - اجاره خودرو کیش - وارداتی در گمرک مانده‌اند.

درباره قانون اسقاط خودروهای وارداتی چندی پیش معاون - اجاره خودرو کیش - اول رئیس‌جمهوری مصوبه - اجاره خودرو کیش - جدید هیات دولت در زمینه هزینه‌ها و عوارض شماره‌گذاری خودروهای - اجاره خودرو کیش - وارداتی و داخلی را ابلاغ - اجاره خودرو کیش - کرد.

واردکنندگان برای شماره‌گذاری خودروهای وارداتی با مصرف سوخت ۵لیتر و بین ۵ - اجاره خودرو کیش - تا ۶ لیتر دو خودروی فرسوده، خودروهای با مصرف سوخت ۶ لیتر و - اجاره خودرو کیش - بین ۶ تا ۷ لیتر چهار خودروی فرسوده، - اجاره خودرو کیش - خودروهای با مصرف سوخت ۷ لیتر و بین ۷ تا ۸ لیتر، شش خودروی فرسوده و خودروهای - اجاره خودرو کیش - با مصرف سوخت ۸ لیتر و بیشتر باید ۸ خودروی فرسوده اسقاط کنند.

همکاری ستاد سوخت با واردکنندگان خودرو
مهدی دادفر، دبیرانجمن واردکنندگان - اجاره خودرو کیش - خودرو درباره جلسه‌ روزگذشته که با ستاد حمل‌و‌نقل و سوخت در خصوص مصوبه هیات دولت (اسقاط خودروهای وارداتی) برگزار شد به «دنیای خودرو» می‌گوید: «با توجه به این که سایت ثبتارش - اجاره خودرو کیش - بسته است و واردکنندگان خودروهای مورد نظرشان را وارد کرده‌اند که در گمرکات هستند، اغلب این خودروها پیش فروش شده‌اند و واردکنندگان به مردم - اجاره خودرو کیش - تعهد دارند و قابلیت تغییر قیمت هم وجود ندارد. در نتیجه مهدی نیکدار، رئیس ستاد حمل‌و‌نقل و سوخت جلسه‌ای با واردکنندگان برگزار کردند و مشکلات واردکنندگان در این جلسه مطرح شد، تمهیداتی را اندیشیدند و موافقت کردند با این موضوع خودروهایی که در حال حاضر موجود است یا در گمرکات به دلیل بسته شدن ثبت سفارش مانده‌اند،همکاری کنند تا شماره‌ شاسی‌ها را به ستاد حمل‌و‌نقل و سوخت اعلام کنیم و مهلتی دادند تا در یک مدت زمان بنا به مصوبه جدید اسقاط خودروها با این خودروها رفتار نشود. چون طبق آن مصوبه باید بعد از اعلام سریع در مورد خودروهای وارداتی قانون اسقاط اجرا می‌شد.»

جلوگیری از افزایش قیمت خودروهای وارداتی
مهدی دادفر، دبیر انجمن واردکنندگان دلیل این اقدام ستاد حمل‌و‌نقل و سوخت را چنین بیان می‌کند: «هدف این اقدام ستاد سوخت جلوگیری از افزایش قیمت برای مشتری و مصرف‌کننده است و مراکز اسقاط هم امکان تامین این تعداد اسقاط را نداشتند و این امر به خودی خود موجب افزایش - اجاره خودرو کیش - قیمت ناگهانی خودروی اسقاط شده - اجاره خودرو کیش - بود. چون مصوبه به یک باره صادر شد و نزدیک بود افزایش قیمت اسقاطی‌ها به بیش - اجاره خودرو کیش - از سه میلیون تومان برسد. رئیس ستاد حمل‌و‌نقل و سوخت تمهیدی اندیشید که بازار دستخوش تغییرات نشود و مراکز اسقاط هم به یک باره افزایش قیمت ندهند. در واقع تفکر ایشان از افزایش قیمت اسقاطی‌ها جلوگیری کرد.»

دادفر درباره این که آیا با این اقدام جلوی افزایش قیمتی که در بازار وارداتی‌ها شاهدش هستیم، گرفته می‌شود یا خیر؟ گفت: «آن بخش افزایش قیمت که مربوط به بخش اسقاط خودروها بود، حل - اجاره خودرو کیش - شده یعنی ستاد تمهیدات منطقی، خوب و دقیقی در این مورد انجام داد. برخورد ستاد سوخت در این زمینه بسیار علمی و دقیق بود. رئیس ستاد تمام مراکز اسقاط و اعضای رسمی انجمن واردکنندگان را دعوت کردند و تمام مشکلات را شنیدند و این چنین دستور دادند تا بازار وارد تلاطم نشود و شماره شاسی‌ها را واردکنندگان اعلام کنند تا بعدا در سایت قرار بگیرد. »

برگزاری جلسات - اجاره خودرو کیش - برای حل مشکل ثبتارش
دبیر - اجاره خودرو کیش - انجمن واردکنندگان خودرو، درباره این که سایت ثبت سفارش خودرو همچنان بسته مانده است، نیز می‌گوید: « وزیر از معاونا‌شان گردش کار در این خصوص گرفته‌اند. همچنین جلسه‌ای با مهدی قدرتی مشاور وزیر و مدیرکل امور حقوقی داشتیم و هفته آینده نیز جلسه‌ای با وزارتخانه و انجمن واردکنندگان و احتمالا با حضور وزیر برگزار خواهد شد. فکر می‌کنیم این مشکل به‌زودی حل شود.»

همچنین دادفر درباره گفته‌های چند روز گذشته - اجاره خودرو کیش - مجتبی خسروتاج، رئیس سازمان توسعه تجارت که گفته بود به‌زودی ضوابط جدید واردات خودرو در دولت بررسی می‌شود و همچنین بررسی‌‌ها و پیشنهادهایی در مورد ضوابط - اجاره خودرو کیش - جدید واردات خودرو مدتی پیش تهیه شده بود، اما به‌دلیل تشکیل کابینه جدید دولت دوازدهم، اقدامات لازم انجام نشد که با استقرار وزیر صنعت در دولت دوازدهم اقدامات در این زمینه در حال انجام است، می‌گوید: «رئیس سازمان توسعه تجارت اعلام کرده‌اند - اجاره خودرو کیش - تا دستورالعمل تغییر واردات خودرو تصویب نشود اجازه ورود خودرو نمی‌دهیم یعنی تا دستورالعمل - اجاره خودرو کیش - واردات خودرو مصوبه هیات وزیران نشود سایت بسته خواهد ماند. - اجاره خودرو کیش - انجمن واردکنندگان در پاسخ به ایشان اعلام کرده است بسته شدن سایت خلاف قانون است و باید درباره این صحبت‌تان پاسخگو باشید. دیدگاه وزیر - اجاره خودرو کیش - صنعت هم آن گونه که ما از مشاورین‌ کنونی‌شان مطلع شده‌ایم دیدگاه‌شان با این سخن‌ها یکی نیست و نگاهشان به واردات بسیار منطقی و علمی بوده و انجمن هم در حال مذاکره است و امیدواریم در هفته آینده این مشکل حل شود. چون ما با معاونانی که با وزیر قبل کار می‌کردند، جلسه‌ای نگذاشته‌ایم و با معاونان وزیر جدید جلسه گذاشته‌ایم.»

حل مشکل نمایندگان غیررسمی
مهدی دادفر همچنین درباره حل مشکلاتی که برای نمایندگان غیررسمی یا گری‌مارکت‌ها نیز به وجود - اجاره خودرو کیش - آمده است می‌گوید: «ما در جلسه‌ای که با معاون حقوقی - اجاره خودرو کیش - وزیر داشتیم خواستار بازگشایی و بازگشت شرایط به وضع سابق شدیم چرا که گری - اجاره خودرو کیش - مارکت نیز یکی از ارکان ماست و باید باشد و گفتیم اگر می‌خواهید مشکل را حل کنید باید گری مارکت را هم مدنظر قرار بدهید.»

                                 

نظرات() 
علی
جمعه 26 آبان 1396 12:09 ق.ظ
وبلاگ خوبی دارید. به همین روند ادامه بدین
علی
جمعه 26 آبان 1396 12:09 ق.ظ
وبلاگ خوبی دارید. به همین روند ادامه بدین
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :